KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11391043
nr 1139 1043
Jim Dine
(f. 1935), USA
Etsning, Jim Dine (f. 1935), signerad, Artists proof, 1964, bladets mått: 42,5x52,5
Jim Dine, amerikansk popkonstnär, född 1935.
Utrop:
10.000 kr
Såld:
8.000 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 19:36:21
22/10 21:16:46
23 okt
Jim Dine
nr 1139 1043
Jim Dine
(f. 1935), USA
| Utrop: | 10.000 kr |
| Såld: | 8.000 kr |
måndag 23 oktober 2017 |
| 22/10 21:16:46 | 1 | Vinnande bud |
23 okt